Par mums

Noras Bumbieres fonds ir Latvijas mākslinieku apvienība, kura cildinot Noras Bumbieres piemiņu ikgadu organizē koncertus un jauno vokālistu konkursus. Fonds šogad svin savu 10 gadu jubileju! Fonds ir ieguvis savu atpazīstamību, stabilitāti un uzticamību mūzikas pazinēju vidū.

Fonda mērķis organizējot koncertus un konkursus – arvien iedzīvināt leģendāro Latvijas mūzikas mantojumu un nodot to mūsdienu paaudzei. Koncertos piedalās Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, Ira Krauja, bieži mākslnieki ir bijuši Margarita Vilcāne, Ojārs Grinbergs, Zigfrīds Muktupāvels, mūsdienu popzaigznes Normunds Rutulis, Samanta Tīna u.c

Vokālo konkursu lielākā vērtība dalībniekiem noteikti ir izcilā mākslinieku žūrija, dzīvās leģendas, kas sniedz nenovērtējamu pieredzi izsakot komentārus un nodot daļu no sava muzikālā mantojuma jaunajiem censoņiem.

Desmit gadu gājumā, fonds vēlas turpināt savu attīstību un redz to organizējot koncertus un konkursus ārpus Latvijas. Mērķis ir sniegt iespēju mūsu tautiešiem būt tuvāk Latvijas mūzikas daiļradei un veicināt latviešu valodas un mūzikas zināšanas jauniešu vidū.

Konkursantu intervijas : https://www.youtube.com/watch?v=94kQF3EuGnc

Konkurss: https://www.youtube.com/watch?v=PzF1NzVr-Kg

Koncerta intervijas: https://www.youtube.com/watch?v=pZb4Sv0gEA4