b

Koncerti

Kā tradīcija – katru gadu 13. martā, Noras Bumbieres dzimšanas dienā tiek organizēts piemiņas koncerts Jelgavā, kurā piedalās Latvijas populārākie vokālisti, Noras līdzgaitnieki un jaunās paaudzes vokālisti. Koncertā piedalās arī konkursa „Jaunie Latvijas talanti” laureāti.

Noras Bumbieres piemiņas koncerti notikuši jau 3 reizes. Tajā kā viesi allaž uzstājušies Latvijā pazīstami mūziķi - Viktors Lapčenoks, Zigfrīds Muktupāvels, Ojārs Grīnbergs, Margarita Vilcāne, Žoržs Siksna, Daiga Petkeviča, Normunds Jakušonkos, Ira Krauja, Intars Busulis, Marta Kukarāne, Dinārs Stundiņš un grupa «Deficīts».

Jūs varat apskatīt koncertu bildes sadaļā "Galerija"!

Konkursā kopā ar jau atzinību guvušajiem skatuves māksliniekiem iespēja uzstāties tiek dota arī jaunajiem, talantīgajiem dziedātājiem, kas veiksmīgi sevi demonstrējuši Noras Bumbieres fonda organizētajā konkursā “Latvijas jaunie talanti”.


Noras Bumbieres piemiņas koncerti ir ļoti pieprasīti un skatītāju novērtēti, jo izcilais talants aizvien aizkustina cilvēku sirdis, kaut arī Noras dziesmas koncertā nu jau izpilda citi mākslinieki. 2009.gada 12.martā notikušais koncerts “Atmiņu lietus” jau atkārtoti pierādīja, ka publikai ir nepieciešamas šīs sirsnīgās emocijas, kuras katram zālē sēdošajam dāvā koncerta mākslinieki, kas piemiņas koncertos dzied pavisam citādi nekā ierasts – it kā sasaucoties duetā ar Noru, kas koncertā var līdzdarboties tikai no mākoņa maliņas...

Nākamais koncerts Jelgavā plānots nākamgad 13. martā, kad atkal vienuviet tiks pulcināti Noras Bumbieres un laika biedru mūzikas cienītāji uz piemiņas koncertu.


Nākamais koncerts 05.09.2009. Preiļu kultūras namā plkst.18.00


Kontakti

Noras Bumbieres Fonds
Ziedo 1 Ls:
+371 90006582
E-pasts:
info@norabumbiere.lv
© 2009 Noras Bumbieres fonds  |   |   iStarts.lv